Ultra szybki internet Zdzieszowice

Internet w Zdzieszowicach

Serdecznie zapraszamy klientów ze Zdzieszowic oraz okolic do skorzystania z najnowszej oferty internetowej - NeoConnect. Rozwiązanie sieciowe, które Państwo proponujemy jest najnowocześniejsze w regionie i posiada wiele zalet. Jedną z nich jest pełna konfigurowalność. Każdy abonent może sam zdecydować o długości trwania umowy oraz wybrać prędkość internetu (od 16 Mb do 300 Mb). Dodatkowo w cenie abonamentu proponujemy Państwo konto pocztowe, hosting własnej strony www oraz stały adres IP. Największą zaletą usługi NeoConnect jest NIELIMITOWANY INTERNET. Już nie musisz martwić się o ilość ściąganych danych. Prędkość zawsze będzie taka sama! Tani Internet Zdzieszowice? Szybki Internet Zdzieszowice? Z siecią AirMAX jest to możliwe!

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Zdzieszowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Zdzieszowice. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Zdzieszowice - (internet bez umowy)

Internet bez umowy to opcja, na którą decydują się osoby nie potrzebujące stałego dostępu do internetu. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy nowoczesną ofertę Internet PrePaid Zdzieszowice, w której klient korzysta z internetu tyle czasu, za jaki opłacił abonament. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, gdyż nie są Państwo związani żadną umową czasową i w każdej chwili mogą zrezygnować z korzystania z usługi. Przygotowaliśmy wiele wariantów czasowych, które pozwalają w elastyczny sposób dopasować usługę do własnych potrzeb. Korzystanie z internetu prepaid jest bardzo proste i szybkie, ponieważ po opłaceniu internetu prepaid wystarczy zsynchronizować router z naszymi serwerami i już można cieszyć szybkim internetem!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Zdzieszowice - zasięg

Sieć AirMAX jako jedyna w regionie umożliwia swoim klientom wybór pomiędzy internetem z umową oraz bez. Uwaga! Teraz sam możesz zdecydować, która opcja jest Ci bardziej potrzebna. Zupełnie za darmo przez okres jednego miesiąca możecie Państwo testować zarówno usługę NeoConnect jak i Internet PrePaid Zdzieszowice - internet bez umowy. AirMAX to sprawdzone i bezpieczne rozwiązania telekomunikacyjne.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Zdzieszowice, oraz następujące miejscowości:

Agnieszczyn, Buława, Chorula, Dalnie, Dąbrówka Górna, Dobieszowice, Dobra, Dziedzice, Gogolin, Grocholub, Januszkowice, Jasiona, Kamień Śląski, Kamionek, Kórnica, Krapkowice, Krępna, Kujawy, Łowkowice, Malnia, Moszna, Odrowąż, Oleszka, Pietna, Pisarzowice, Racławiczki, Rogów Opolski, Rozkochów, Rozwadza, Steblów, Strzeleczki, Ścigów, Walce, Wawrzyńcowice, Wielmierzowice, Zabierzów, Zakrzów, Zdzieszowice, Zielina, Żyrowa, Żywocice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci wybierają nasze usługi!

Klienci są w naszej firmie podstawową wartością. Dlatego chcemy, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich pozytywnym doświadczeniem. Chcemy, aby sprzedawane usługi zapewniały najlepszą rozrywkę, a zatrudniana ekipa była zawsze życzliwa, zaangażowana i dobrze przygotowana. To dla nas wielki zaszczyt, że internauci zauważają i doceniają nasze zaangażowanie oraz rekomendują nasze usługi swoim bliskim. I nie są to tylko puste słowa! Wasze polecenia są dla nas najważniejszą informacją zwrotną i niezastąpioną inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najlepszą wizytówką firmy. Chcemy, żebyście wiedzieli, że każda, nadesłana opinia jest dla nas cenna, więc zostaje przeanalizowana i przyczynia się do nieustannego podnoszenia jakości oferty i obsługi. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od wielu lat.

TV przez Internet i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do różnych multimediów, jak TV przez Internet – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Internet i telewizję w jednym możesz kupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi zawsze przeanalizować regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym pokoju w domu czy w biurze. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Zdzieszowice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

W trakcie minionej dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego z nas zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że niełatwo teraz nawet wyobrazić sobie pracę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, przesyłanie zdjęć i filmów czy rozwijanie wiedzy. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Zdzieszowice. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich specjalnym wymogom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet zapewnia użytkownikowi sprawny i skuteczny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym dla miejscowości Zdzieszowice. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u najpopularniejszych dostawców Internetu.

Internet światłowodowy Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do różnych multimediów, jak TV przez Internet – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Zdzieszowice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o dużej przepustowości, a dodatkowo kanały TV online i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mogą liczyć także na gratisowy multiroom, programy HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

Światłowód symetryczny – co oznacza? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Zdzieszowice?

Łącze symetryczne (inaczej Internet symetryczny) jest takim wariantem łącza internetowego, które charakteryzuje się tym, że zapewniana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są takie same. Co do zasady łącze symetryczne opiera się na światłowodzie. Z tego względu można również spotkać się z ofertami na „światłowód symetryczny”.

Na przykład propozycja operatora to światłowód 300 Mb/s. Czyli zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Deklarowane przez dostawcę światłowodu symetrycznego prędkości mogą być w warunkach rzeczywistych trochę inne, lecz nie powinny być to duże rozbieżności. W związku z tym trzeba przed dokonaniem wyboru bezwzględnie przeczytać warunki techniczne i szczegóły oferty.

Łącze symetryczne to doskonałe rozwiązanie dla osób wysyłających ogromne ilości informacji.

Światłowód symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Zdzieszowice wdraża polski dostawca Airmax.

Internet światłowodowy do gier w miejscowości Zdzieszowice

Standardowa, potrzebna szybkość łączy w przypadku gry online Fortnite, w którą może w jednym czasie grać aż kilkudziesięciu graczy, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to oczywiście niższą, wymaganą jakość niż zapewnia Internet światłowodowy AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gamerzy będą Ci przeszkadzać w graniu. Na przykład już samo ściąganie danych, oglądanie teledysków czy sprawdzanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącze oraz źle wpłynąć na jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem. Poza pozostałymi gamerami, spadku płynności w grze online możesz doświadczyć przez przebiegające w tle aktualizacje oprogramowania lub różnych programów na urządzeniu. Im lepsze łącze wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś negatywnie wpłynie na Twoją rozgrywkę on-line.

Internet do gier firmy AirMAX Internet zapewnia nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wysyłania danych, ale przede wszystkim stabilny ping. W AirMAX jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem nie zależy od obciążenia Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej lub LTE.

Niezawodne łącze bez momentów braku dostępności usługi praktycznie niweluje ryzyko utraty kontaktu podczas wirtualnych zmagań. Oprócz do granie w gry online, Internet AirMAX sprawdzi się do pracy, uczenia się, e-zakupów czy innych form rozrywki.

Mieszkasz w miejscowości Zdzieszowice i szukasz najlepszej oferty Internetu w rejonie? Postaw na Internet AirMAX i zyskaj swobodny dostęp do najświeższych wiadomości oraz najlepszej rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości do 1 Gb/s oferują absolutnie nową jakość w branży Internetu dla domu i biznesu w miejscowości Zdzieszowice.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX to oprócz dostarczania superszybkiego internetu zapewnia profesjonalną obsługę oraz pomoc swoim klientom. Z nami nie musisz się martwić, że dostęp do sieci po prostu zniknie. Zespół profesjonalistów czuwa 24/h aby korzystanie z internetu przebiegało bez żadnych zakłóceń. Wypróbuj sieć AirMAX i przekonaj się, że tylko z nami kontakt z bliskimi oraz dostęp do ulubionych stron internetowych jeszcze nigdy nie był tak łatwy i przyjemny. AirMAX - tani i szybki internet Zdzieszowice.

Wykonaj bez opłat SPEED TEST i zmierz szybkość zamówionego Internetu.

Masz Internet w życiu prywatnym lub w prowadzonej działalności gospodarczej? Wkurza Cię każdorazowe wyczekiwanie na otwarcie strony internetowej? Nie udaje Ci się obejrzeć nowego materiału video? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i upewnij się, czy Twój operator zapewnia zadowalającą i co ważne zgodną z zapisami umownymi jakość usługi.

Od niedawna masz oprócz tego szansę zrobienia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych serwerów na wszystkich kontynentach.

Ponadto masz szansę podzielenia się wynikami testu ze kolegami. Możesz również zweryfikować statystyki przeszłych testowań oraz ściągnąć plik z parametrami ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem przejrzystego podsumowania z danymi na temat Internetu.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 42

Ocena strony:
średnia: 4.9 / 5, głosów: 15

 

© 2022 Airmax.pl